Czerski Nieruchomości

Blanka Linczowska

Zdjęcie agenta

Blanka Linczowska

Tel: 577-539-074

Mail: blanka@czerskinieruchomoci.com

Kraków ul. Filipa Eisenberga 11/16

    UMÓW SIĘ NA KONSULTACJE Z AGENTEM

    Zaproponuj termin ↓ a agent odezwie się do Ciebie w celu ustalenia szczegółów spotkania.

OFERTY AGENTA Blanka Linczowska

    Kraków

    Mieszkanie z widokiem na zieleń, bez PCC!

    817000 zł

    49 m2

    16673.47 zł/m2

    Rok budowy: 2026 r.
    Ilość pokoi: 2
    Ilość garaży: 1
    ilość łazienek: 1
    Kraków

    Rozkładowe mieszkanie w otoczeniu zieleni, bez PCC

    851000 zł

    49 m2

    17367.35 zł/m2

    Rok budowy: 2026 r.
    Ilość pokoi: 2
    Ilość garaży: 1
    ilość łazienek: 1
    Kraków

    Stylowe studio | wysoki standard | Stare Miasto

    3200 zł

    37 m2

    86.49 zł/m2

    Rok budowy: 1930 r.
    Ilość pokoi: 1
    Ilość garaży: n/a
    ilość łazienek: 1
    Kraków

    80 m² | 5 min od Rynku Głównego!

    4200 zł

    80 m2

    52.50 zł/m2

    Rok budowy: 1878 r.
    Ilość pokoi: 2
    Ilość garaży: n/a
    ilość łazienek: 2
    Kraków

    2 pokoje, 32,5 m², gotowe do zamieszkania!

    578990 zł

    32 m2

    18093.44 zł/m2

    Rok budowy: 2019 r.
    Ilość pokoi: 2
    Ilość garaży: 1
    ilość łazienek: 1
    Kraków

    Wyjątkowa nieruchomość, Stare Kliny!

    2480000 zł

    277 m2

    8953.07 zł/m2

    Rok budowy: 1970 r.
    Ilość pokoi: 9
    Ilość garaży: 2
    ilość łazienek: 4
    Kraków

    Mieszkanie kilkanaście minut spacerem od Rynku!

    1899000 zł

    83 m2

    22879.52 zł/m2

    Rok budowy: 2004 r.
    Ilość pokoi: 3
    Ilość garaży: 1
    ilość łazienek: 1
    Kraków

    Piękne mieszkanie na Placu Szczepańskim

    2100000 zł

    82 m2

    25609.76 zł/m2

    Rok budowy: 1907 r.
    Ilość pokoi: 3
    Ilość garaży: 2
    ilość łazienek: 2

    Porównaj