Czerski Nieruchomości

Damian Czerski

Zdjęcie agenta

Damian Czerski

Tel: 792-782-002

Mail: damian@czerskinieruchomosci.com

Kraków ul. Filipa Eisenberga 11/16

    UMÓW SIĘ NA KONSULTACJE Z AGENTEM

    Zaproponuj termin ↓ a agent odezwie się do Ciebie w celu ustalenia szczegółów spotkania.

OFERTY AGENTA Damian Czerski

    Kraków

    Zakątek Szymonowica – cisza blisko centrum

    1128296 zł

    74 m2

    15247.24 zł/m2

    Rok budowy: 2026 r.
    Ilość pokoi: 4
    Ilość garaży: 1
    ilość łazienek: 1
    Lednica Górna

    Komfortowy dom z dużą działką /Lednica Górna

    1580000 zł

    147 m2

    10748.30 zł/m2

    Rok budowy: 2010 r.
    Ilość pokoi: 5
    Ilość garaży: 1
    ilość łazienek: 2
    Kraków

    Kawalerka z oddzielną sypialnią, widok na Wawel!

    2500 zł

    31 m2

    80.65 zł/m2

    Rok budowy: 1910 r.
    Ilość pokoi: 2
    Ilość garaży: 1
    ilość łazienek: 1
    Kraków

    3 pokoje, funkcjonalny układ, do zamieszkania

    1145000 zł

    79 m2

    14493.67 zł/m2

    Rok budowy: 2011 r.
    Ilość pokoi: 3
    Ilość garaży: 1
    ilość łazienek: 2
    Kraków

    Zakątek Szymonowica – cisza blisko centrum

    857150 zł

    55 m2

    15584.55 zł/m2

    Rok budowy: 2026 r.
    Ilość pokoi: 3
    Ilość garaży: 1
    ilość łazienek: 1
    Kraków

    Zakątek Szymonowica – cisza blisko centrum

    1133294 zł

    76 m2

    14911.76 zł/m2

    Rok budowy: 2026 r.
    Ilość pokoi: 4
    Ilość garaży: 1
    ilość łazienek: 1
    Kraków

    Zakątek Szymonowica – cisza blisko centrum

    881166 zł

    55 m2

    16021.20 zł/m2

    Rok budowy: 2026 r.
    Ilość pokoi: 3
    Ilość garaży: 1
    ilość łazienek: 1
    Kraków

    Inwestycyjne, 2 mieszkania, ROI 6%

    1095000 zł

    72 m2

    15208.33 zł/m2

    Rok budowy: 2021 r.
    Ilość pokoi: 3
    Ilość garaży: n/a
    ilość łazienek: 2
    Kraków

    Ekskluzywny apartament 4-pok./Zabłocie/Garden R.

    8000 zł

    120 m2

    66.67 zł/m2

    Rok budowy: 2010 r.
    Ilość pokoi: 4
    Ilość garaży: 1
    ilość łazienek: 1
    Kraków

    Atrakcyjne mieszkanie z widokiem na park/Bieżanów

    2800 zł

    44 m2

    63.64 zł/m2

    Rok budowy: 2019 r.
    Ilość pokoi: 2
    Ilość garaży: 1
    ilość łazienek: 1
    Owczary

    Słoneczna działka budowlana 10 ar – Owczary

    285000 zł

    - m2

    - zł/m2

    Rok budowy: n/a
    Ilość pokoi: n/a
    Ilość garaży: 1
    ilość łazienek: n/a
    Owczary

    Działka budowlana blisko Krakowa – Owczary

    265000 zł

    - m2

    - zł/m2

    Rok budowy: n/a
    Ilość pokoi: n/a
    Ilość garaży: 1
    ilość łazienek: n/a
    Kraków

    Witrynowy lokal, 45 m2 w pobliżu Rakowickiej

    2700 zł

    45 m2

    60.00 zł/m2

    Rok budowy: 1920 r.
    Ilość pokoi: n/a
    Ilość garaży: 1
    ilość łazienek: n/a
    Kraków

    Nowe 3-pok. z ogródkiem, wykńczone, Płaszów/Saska

    1208429 zł

    67 m2

    18036.25 zł/m2

    Rok budowy: 2021 r.
    Ilość pokoi: 4
    Ilość garaży: 1
    ilość łazienek: 1
    Kraków

    Nowe 3-pok. z balkonem, Płaszów/Saska

    994345 zł

    55 m2

    18079.00 zł/m2

    Rok budowy: 2021 r.
    Ilość pokoi: 3
    Ilość garaży: 1
    ilość łazienek: 1
    Kraków

    Przestronny apartament z dwoma balkonami/Zabłocie

    1216983 zł

    55 m2

    22126.96 zł/m2

    Rok budowy: 2022 r.
    Ilość pokoi: 3
    Ilość garaży: 1
    ilość łazienek: 1
    Kraków

    3-pok. z dużym balkonem/M1, Aleja Pokoju

    899954 zł

    43 m2

    20929.16 zł/m2

    Rok budowy: 2021 r.
    Ilość pokoi: 3
    Ilość garaży: 1
    ilość łazienek: 1
    Kraków

    2-pok. z dużym ogródkiem/M1, Aleja Pokoju

    654113 zł

    32 m2

    20441.03 zł/m2

    Rok budowy: 2021 r.
    Ilość pokoi: 2
    Ilość garaży: 1
    ilość łazienek: 1
    Kraków

    Lokal biurowy z widokiem na Wawel/Stare Miasto

    5400 zł

    162 m2

    33.33 zł/m2

    Rok budowy: 1890 r.
    Ilość pokoi: n/a
    Ilość garaży: n/a
    ilość łazienek: n/a

    Porównaj