Zakątek Szymonowica – cisza blisko centrum
Sprzedaż
1,128,296 PLN
74m2
1
1
4
OPIS NIERUCHOMOŚCI
ZAKĄTEK SZYMONOWICA Nowe, kameralne apartamenty w zielonej części Krakowa – Skotniki | Dębniki
OFERTA DEWELOPERA | 0% PROWIZJI | 0% PCC
MOŻLIWOŚĆ NEGOCJACJI CENY!
Zakątek Szymonowica to wyjątkowa, butikowa inwestycja mieszkaniowa zlokalizowana przy ul. Szymona Szymonowica 49 – w spokojnej, zielonej części Krakowa, z doskonałym dostępem do centrum miasta i terenów rekreacyjnych.
Projekt obejmuje kameralne osiedle 5 nowoczesnych budynków o podwyższonym standardzie semi-premium, zaprojektowanych z myślą o komforcie, prywatności i jakości życia mieszkańców.
Termin odbioru: III kwartał 2026 r.
DLACZEGO ZAKĄTEK SZYMONOWICA?
- Tylko 10 mieszkań – pełna kameralność
- Budynki dwulokalowe (parter oraz piętro) – brak sąsiadów z boków
- Lokale oddzielone stropem żelbetowym
- Osiedle ogrodzone, brama na pilota, kontrola dostępu
- 16 naziemnych miejsc postojowych
- Zielone dachy i ogródki na parterze
- Estetyczna droga wewnętrzna z kostki, automatyczne oświetlenie
Inwestycja realizowana ze środków własnych dewelopera – bez finansowania kredytowego, co znacząco ogranicza ryzyko dla nabywców.
Bezpieczeństwo zakupu:
- Otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy w mBanku
- Deweloperski Fundusz Gwarancyjny
MIESZKANIE B5/1 – PARTER
- Powierzchnia: 74,23 m²
- (pomiar wg normy PN-ISO 9836:2022-07)
- Układ: 4 pokoje
- (salon z aneksem kuchennym + 3 sypialnie + łazienka + kotłownia/garderoba)
- Ogródek – 112 m2 – ekspozycja południowa
- Miejsce postojowe: możliwość zakupu miejsca naziemnego
CENA
- Cena mieszkania: 1.128.296,00 zł (wliczone 8% VAT)
- Cena za m²: 15.200 zł
- Miejsce postojowe naziemne: 35 000 zł (wliczone 8% VAT) – zakup opcjonalny
STANDARD DEWELOPERSKI – PODWYŻSZONY Mieszkania oddawane są w wysokim standardzie, z naciskiem na energooszczędność, komfort i nowoczesne technologie:
- Ogrzewanie podłogowe w całym mieszkaniu
- Grzejnik drabinkowy w łazience
- Rekuperacja – wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła
- Indywidualny kocioł gazowy dwufunkcyjny
- Okna PCV trzyszybowe (U=0,9) – grafit z zewnątrz, białe od wewnątrz
- Drzwi wejściowe antywłamaniowe, atestowane
- Instalacja trójfazowa do kuchni elektrycznej
- Przygotowanie pod smart-home, światłowód, TV SAT
- Wideodomofon
- Tynki gipsowe, wylewki betonowe
- Balustrady balkonowe: szkło bezpieczne oraz balkony francuskie również ze szkłem bezpiecznym
- Zielone dachy (mata wegetacyjna, hydroizolacja EPDM/papa)
- Solidna konstrukcja murowana z elementami żelbetowymi
- Ściany z pustaka ceramicznego, ocieplenie BSO, tynk silikonowy
- Elektryczne rolety zewnętrzne w każdym mieszkaniu
LOKALIZACJA – CISZA, ZIELEŃ I DOSKONAŁA KOMUNIKACJA Kraków – Skotniki (Dębniki)
Ul. Szymona Szymonowica 49
- 10 minut do centrum Krakowa
- 5 minut do obwodnicy A4 i Zakopianki
- Przystanek autobusowy – ok. 200 m
- W pobliżu: Lidl, szkoła, przedszkole, punkty usługowe
Natura i rekreacja: W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się jedne z najcenniejszych terenów zielonych Krakowa:
Uroczysko Skotniki, Lasy Tynieckie, Rezerwat Skołczanka, Bulwary Wiślane, Górka Pychowicka, Zakrzówek oraz Park Dębnicki. Rozbudowana sieć ścieżek rowerowych umożliwia szybki dojazd do centrum i kampusu UJ.